01Belangrijkste Punten
- Luxemburg exporteerde in 2023 voor 16,37 miljard dollar aan goederen, een daling van 2,38% ten opzichte van de 16,77 miljard dollar in 2022.
- IJzer en staal staan met 9,16% ($1,50 miljard) op de vierde plaats van de exportcategorieën, gekoppeld aan ArcelorMittal, 's werelds grootste staalproducent, die bij elke bedrijfsfusie sinds 1911 zijn hoofdkantoor in Luxemburg heeft behouden.
- Rubber en artikelen daarvan waren goed voor 5,40% ($883,54 miljoen), wat het belangrijkste bandenproductie- en innovatiecomplex van Goodyear in Colmar-Berg weerspiegelt.
- Duitsland absorbeerde 25,52% van de Luxemburgse export, ter waarde van 4,18 miljard dollar, meer dan welke andere bestemming dan ook.
025-Jaarstrend
| Jaar | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Waarde | $14,7mld | $13,5mld | $16,2mld | $16,8mld | $16,4mld |
03Belangrijkste Exportmarkten (2023)
| Rang | Partner | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | Duitsland | $4,2mld | 25,5% |
| 2 | Frankrijk | $2,5mld | 15,6% |
| 3 | België | $2,0mld | 12,3% |
| 4 | Nederland | $1,1mld | 6,8% |
| 5 | Italië | $717,8mln | 4,4% |
| 6 | Verenigde Staten | $512,7mln | 3,1% |
| 7 | Spanje | $452,2mln | 2,8% |
| 8 | Verenigd Koninkrijk | $406,1mln | 2,5% |
| 9 | Polen | $393,5mln | 2,4% |
| 10 | Oostenrijk | $318,6mln | 1,9% |
04Belangrijkste Exportcategorieën (2023)
| Rang | Categorie | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | Kernreactoren, ketels, machines en mechanische apparaten; Delen daarvan | $2,1mld | 12,8% |
| 2 | Voertuigen anders dan rollend spoorwegmaterieel of trammaterieel, en onderdelen en accessoires daarvan | $1,6mld | 9,8% |
| 3 | Kunststoffen en artikelen daarvan | $1,6mld | 9,8% |
| 4 | IJzer en staal | $1,5mld | 9,2% |
| 5 | Artikelen van ijzer of staal | $977,6mln | 6,0% |
| 6 | Rubber en artikelen daarvan | $883,5mln | 5,4% |
| 7 | Elektrische machines en uitrusting en onderdelen daarvan; Geluidsrecorders en -reproducers, televisiebeeld- en geluidsrecorders en -reproducers, en onderdelen en accessoires van dergelijke artikelen | $851,6mln | 5,2% |
| 8 | Zuivel; Vogeleieren; Natuurlijke honing; Eetbare producten van dierlijke oorsprong, nergens anders genoemd of elders onder begrepen | $717,7mln | 4,4% |
| 9 | Aluminium en artikelen daarvan | $572,0mln | 3,5% |
| 10 | Papier en karton; Artikelen van papierpulp, van papier of van karton | $426,6mln | 2,6% |
05Kaart van Handelspartners
06Analyse
Een eeuwenoud staalerfenis bepaalt nog steeds de Luxemburgse export
Luxemburg exporteerde in 2023 voor $16,37 miljard aan goederen, een daling van 2,38% ten opzichte van $16,77 miljard in 2022. Machines stonden bovenaan elke exportcategorie met 12,79% van het totaal, ter waarde van $2,09 miljard, gevolgd door voertuigen met 9,83% ($1,61 miljard) en kunststoffen met 9,81% ($1,60 miljard). IJzer en staal stonden op de vierde plaats met 9,16% ($1,50 miljard), en ijzer- en staalartikelen voegden daar nog eens 5,97% ($977,59 miljoen) aan toe. Luxemburg behoorde vóór de Eerste Wereldoorlog tot de zes grootste staalproducenten ter wereld, en het in 1911 opgerichte ARBED-bedrijf groeide uit tot wat in 2006 ArcelorMittal werd, de grootste staalproducent ter wereld, die bij elke fusie zijn hoofdkantoor in Luxemburg heeft behouden. Staal maakt nu slechts een klein deel uit van de economische productie van het land vergeleken met de piek, maar de exportvoetafdruk van de industrie blijft aanzienlijk. Machines en voertuigen completeren de lijst met het soort gespecialiseerde industriële en precisieapparatuur dat een kleine, rijke industriële basis vaak voor de export produceert. De eigen bevolking van Luxemburg is veel te klein om dat volume aan goederen intern te absorberen, dus moet bijna alles kopers in het buitenland vinden.
Rubber en artikelen daarvan droegen 5,40% bij ($883,54 miljoen). Goodyear's Innovation Center in Luxemburg, geopend in 1957, drijft het bandenonderzoek en de ontwikkeling van de groep aan, naast zijn tegenhanger in Akron, Ohio, en de locatie in Colmar-Berg is uitgegroeid tot Goodyear's grootste productiecomplex in Europa voor vrachtwagen- en grondverzetbanden. Elektrische machines leverden 5,20% ($851,65 miljoen), en zuivelproducten, eieren en honing voegden 4,38% ($717,68 miljoen) toe, een opmerkelijk groot deel van de export voor een land van de kleine omvang van Luxemburg. Aluminium droeg 3,49% bij (571,98 miljoen dollar) en papier en karton sloten de top tien af met 2,61% (426,60 miljoen dollar). Vooral de zuivelexport valt op gezien het kleine landoppervlak van Luxemburg, dat eerder een geconcentreerde, efficiënte landbouwverwerkingssector weerspiegelt dan enige grootschalige landbouwbasis.
Duitsland koopt een kwart van de Luxemburgse export
Duitsland absorbeerde in 2023 25,52% van de Luxemburgse export, ter waarde van 4,18 miljard dollar, meer dan welke andere bestemming dan ook. Frankrijk stond op de tweede plaats met 15,57% ($2,55 miljard), en België op de derde plaats met 12,31% ($2,02 miljard). Samen vertegenwoordigden deze drie aangrenzende markten 53,40% van de totale exportwaarde, waarbij meer dan de helft van alles wat Luxemburg in het buitenland verkoopt geconcentreerd is in de landen die er fysiek omheen liggen. Dat niveau van geografische concentratie is ongebruikelijk, zelfs onder kleine Europese economieën, waarvan de meeste hun exporten over een bredere kring van kopers spreiden.
Nederland absorbeerde 6,77% ($1,11 miljard), en Italië nam 4,39% ($717,75 miljoen) op. Verenigde Staten leverde een markt voor 3,13% ($512,73 miljoen) van de Luxemburgse export, en Spanje absorbeerde 2,76% ($452,24 miljoen). Verenigd Koninkrijk behaalde 2,48% ($406,06 miljoen), Polen voegde 2,40% ($393,48 miljoen) toe en Oostenrijk sloot de top tien af met 1,95% ($318,64 miljoen). Die sterke concentratie op directe en nabije buren is typerend voor een kleine, geheel door land omgeven economie, waar het goederenvervoer over de weg en per spoor naar nabijgelegen markten veel minder kost dan het vervoeren van goederen verder weg. De ligging van Luxemburg, op het kruispunt van Frankrijk, Duitsland en België, heeft ruim een eeuw lang vorm gegeven aan zijn industriële basis. Fabrieken daar kunnen zware goederen zoals staal en afgewerkte voertuigen binnen één dag rijden naar belangrijke markten verschepen, in plaats van afhankelijk te zijn van havens of langeafstandsvrachtnetwerken zoals veel andere exporteurs dat moeten doen.
De export is voor het tweede jaar op rij afgenomen
Het Luxemburgse exporttotaal is het grootste deel van de afgelopen vijf jaar gestegen, maar is daarna weer licht gedaald. Deze bedroeg in 2019 14,67 miljard dollar, daalde tot 13,51 miljard dollar in 2020 toen de pandemie de handel verstoorde, steeg vervolgens naar 16,25 miljard dollar in 2021 en verder naar 16,77 miljard dollar in 2022, het hoogtepunt van de periode van vijf jaar. Het daalde tot 16,37 miljard dollar in 2023, een tweede jaar op rij met slechts bescheiden bewegingen na het scherpe herstel in 2021.
In tegenstelling tot sommige van zijn grotere Europese buurlanden is het exporttotaal van Luxemburg niet dramatisch veranderd als gevolg van de piek in de energieprijzen in 2022. De exportmix neigt meer naar industriële goederen, staal, banden en machines, dan naar de brandstof- en grondstoffencategorieën die elders voor scherpere prijsgerelateerde schommelingen zorgden. Dat stabielere profiel weerspiegelt de al lang bestaande rol van het land als een stabiele industriële en industriële basis, verscholen tussen drie veel grotere economieën, en niet als een exporteur van grondstoffen die is blootgesteld aan mondiale grondstoffencycli. Kleine bewegingen van jaar tot jaar, zoals de daling van 2,38% in 2023, zijn veel typerender voor de Luxemburgse exportgeschiedenis dan de scherpe schommelingen die elders in deze regio te zien zijn in brandstofafhankelijke of grondstoffenzware economieën.