01Najważniejsze Informacje
- Słowacja wyeksportowała w 2023 roku towary o wartości 117,25 mld USD, co oznacza wzrost o 8,3% w porównaniu z 108,24 mld USD w 2022 roku, który jest ostatnim rokiem, dla którego w tym zbiorze danych dostępne są zweryfikowane dane handlowe.
- Pojazdy zajęły pierwsze miejsce wśród kategorii eksportowych z udziałem 35,1% (41,16 mld USD), zdecydowanie wyprzedzając każdą inną kategorię.
- Niemcy przyjęły 21,0% eksportu (24,63 mld USD), stając się największym pojedynczym kierunkiem eksportowym.
- Czechy zajęły drugie miejsce wśród partnerów handlowych z udziałem 12,0% (14,12 mld USD).
02Trend 5-letni
| Rok | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Wartość | $89,9mld | $87,0mld | $104,7mld | $108,2mld | $117,3mld |
03Najważniejsze Rynki Eksportowe (2023)
| Pozycja | Partner | Wartość | Udział |
|---|---|---|---|
| 1 | Niemcy | $24,6mld | 21,0% |
| 2 | Czechy | $14,1mld | 12,0% |
| 3 | Polska | $8,6mld | 7,3% |
| 4 | Węgry | $8,4mld | 7,2% |
| 5 | Francja | $6,4mld | 5,5% |
| 6 | Austria | $6,0mld | 5,1% |
| 7 | Włochy | $5,3mld | 4,5% |
| 8 | Stany Zjednoczone | $5,2mld | 4,5% |
| 9 | Wielka Brytania | $5,1mld | 4,3% |
| 10 | Chiny | $3,1mld | 2,6% |
04Najważniejsze Kategorie Eksportowe (2023)
| Pozycja | Kategoria | Wartość | Udział |
|---|---|---|---|
| 1 | Pojazdy inne niż tabor kolejowy lub tramwajowy oraz ich części i akcesoria | $41,2mld | 35,1% |
| 2 | Maszyny i urządzenia elektryczne oraz ich części; Rejestratory i odtwarzacze dźwięku, rejestratory i odtwarzacze obrazu i dźwięku oraz części i akcesoria do tych artykułów | $18,5mld | 15,8% |
| 3 | Reaktory jądrowe, kotły, maszyny i urządzenia mechaniczne; Ich części | $13,6mld | 11,6% |
| 4 | Żelazo i stal | $4,7mld | 4,0% |
| 5 | Paliwa mineralne, oleje mineralne i produkty ich destylacji; Substancje bitumiczne; Woski mineralne | $4,1mld | 3,5% |
| 6 | Tworzywa sztuczne i artykuły z tworzyw sztucznych | $3,0mld | 2,5% |
| 7 | Guma i artykuły z gumy | $3,0mld | 2,5% |
| 8 | Artykuły z żelaza lub stali | $2,9mld | 2,5% |
| 9 | Meble; Pościel, Materace, Podstawki pod materace, Poduszki i podobne artykuły wypychane; Lampy i oprawy oświetleniowe, gdzie indziej niewymienione ani niewłączone; Znaki podświetlane, podświetlane tablice znamionowe i tym podobne; Budynki prefabrykowane | $1,6mld | 1,4% |
| 10 | Aluminium i artykuły z aluminium | $1,5mld | 1,2% |
05Mapa Partnerów Handlowych
06Analiza
Wartość eksportu rośnie od trzech lat z rzędu
Słowacja wyeksportowała w 2023 roku towary o wartości 117,25 mld USD, co oznacza wzrost o 8,3% w porównaniu z 108,24 mld USD w 2022 roku. Jest to ostatni rok, dla którego w tym zbiorze danych dostępne są zweryfikowane dane handlowe. Zbiór obejmuje łącznie pełne pięć lat, od 2019 do 2023 roku.
Wartość eksportu utrzymywała się na zbliżonym poziomie w pierwszych dwóch latach tego okresu i wyniosła 89,92 mld USD w 2019 roku oraz 87,02 mld USD w 2020 roku. Następnie rosła przez trzy kolejne lata, osiągając 104,73 mld USD w 2021 roku, 108,24 mld USD w 2022 roku i 117,25 mld USD w 2023 roku, co stanowi najwyższy poziom w tym pięcioletnim okresie.
Ten zbiór danych nie zawiera informacji wyjaśniających przyczyny utrzymującego się wzrostu. Wartość eksportu w 2023 roku jest znacznie wyższa niż względnie stabilny poziom obserwowany w latach 2019 i 2020, co wskazuje, że gospodarka eksportowa znacznie rozwinęła się w ciągu tych pięciu lat. Trzyletni okres wzrostu, od najniższego poziomu w 2020 roku, wynoszącego około 87 mld USD, do najwyższego poziomu w 2023 roku, przekraczającego 117 mld USD, pokazuje bardziej stabilną tendencję wzrostową niż gwałtowne wahania obserwowane w niektórych mniejszych gospodarkach omawianych w innych częściach tej serii.
Pojazdy stanowią ponad jedną trzecią całego eksportu
Pojazdy zajęły w 2023 roku pierwsze miejsce wśród wszystkich kategorii eksportowych, bez wyjątku. Ich wartość wyniosła 41,16 mld USD, czyli 35,1% całości, zdecydowanie więcej niż w przypadku każdej innej kategorii. Słowacja od wielu lat jest światowym liderem pod względem liczby produkowanych samochodów w przeliczeniu na mieszkańca, a produkcja motoryzacyjna odpowiada za znaczną część PKB kraju i jego eksportu przemysłowego, co jest zgodne z dominującym udziałem pojazdów w danych eksportowych tego zbioru. Maszyny i urządzenia elektryczne zajęły kolejne miejsce z udziałem 15,8% (18,53 mld USD), a maszyny, kotły i urządzenia mechaniczne odpowiadały za 11,6% (13,60 mld USD). Te druga i trzecia co do wielkości kategorie obejmują komponenty i urządzenia ściśle związane ze współczesnym montażem pojazdów, od przewodów i układów sterowania po same maszyny produkcyjne.
Żelazo i stal stanowiły 4,0% (4,70 mld USD), a paliwa mineralne odpowiadały za 3,5% (4,10 mld USD). Tworzywa sztuczne stanowiły 2,5% (2,99 mld USD), a kauczuk i wyroby z niego miały niemal identyczny udział, wynoszący 2,5% (2,97 mld USD). Artykuły z żelaza lub stali odpowiadały za 2,5% (2,93 mld USD), a meble za 1,4% (1,61 mld USD). Aluminium zamknęło pierwszą dziesiątkę z udziałem 1,2% (1,46 mld USD), najmniejszym spośród dziesięciu wymienionych tutaj kategorii.
Pojazdy, maszyny i urządzenia elektryczne oraz maszyny ogólnego przeznaczenia odpowiadają łącznie za ponad trzy piąte słowackiego eksportu. Opisuje to gospodarkę w dużej mierze opartą na produkcji motoryzacyjnej i wspierającym ją łańcuchu dostaw obejmującym elektronikę, maszyny, kauczuk i komponenty metalowe. Kauczuk, tworzywa sztuczne oraz artykuły z żelaza i stali, wymienione w dalszej części listy, również są powszechnie wykorzystywane do produkcji pojazdów, co dodatkowo potwierdza, jak duża część eksportu jest w taki czy inny sposób powiązana z sektorem motoryzacyjnym.
Niemcy kupują ponad jedną piątą słowackiego eksportu
Niemcy były zdecydowanie największym kierunkiem eksportowym Słowacji w 2023 roku, przyjmując 21,0% całości eksportu o wartości 24,63 mld USD. Czechy zajęły drugie miejsce z udziałem 12,0% (14,12 mld USD), a Polska uplasowała się na trzecim miejscu z udziałem 7,3% (8,59 mld USD). Trzy najważniejsze kierunki odpowiadały łącznie za 40,4% całkowitej wartości eksportu.
Węgry odpowiadały za 7,2% (8,39 mld USD), a Francja za 5,5% (6,39 mld USD). Austria miała udział 5,1% (5,99 mld USD), a Włochy 4,5% (5,25 mld USD). Stany Zjednoczone odpowiadały za 4,5% (5,24 mld USD), a Wielka Brytania za 4,3% (5,07 mld USD). Chiny zamknęły pierwszą dziesiątkę z udziałem 2,6% (3,11 mld USD).
Lista kierunków eksportowych, na której czele znajdują się Niemcy i sąsiednie kraje Europy Środkowej, Czechy, Polska, Węgry i Austria, opisuje gospodarkę eksportową ściśle zintegrowaną z niemieckim łańcuchem dostaw w przemyśle motoryzacyjnym, obejmującym tę część Europy. Te pięć kierunków wyraźnie wyprzedza pozostałych pięciu partnerów z listy, obejmujących kraje od Europy Południowej po Amerykę Północną i Azję Wschodnią. Włochy, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania mają udziały różniące się między sobą o mniej niż jeden punkt procentowy, tworząc drugą grupę kierunków eksportowych, w której udział jest dość równomiernie rozłożony, zamiast koncentrować się na jednym kraju.
Łącznie najnowszy potwierdzony rok w tym zbiorze danych przedstawia gospodarkę eksportową średniej wielkości, której podstawę stanowi produkcja pojazdów sprzedawanych przede wszystkim do Niemiec i ich bezpośrednich sąsiadów z Europy Środkowej, przy jednoczesnym znaczącym udziale rynków położonych dalej, w tym Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Chin. Zestawienie danych dotyczących kategorii eksportowych i partnerów handlowych pokazuje kraj, którego profil eksportowy koncentruje się na jednej branży i jednym dominującym odbiorcy, bardziej niż w przypadku większości większych gospodarek omawianych w innych częściach tej serii. Taka koncentracja jest naturalnym skutkiem obecności kilku dużych zakładów montażu pojazdów. Zakłady te obsługują przede wszystkim łańcuchy dostaw zdominowane przez niemieckie przedsiębiorstwa, co nie oznacza, że cała gospodarka kraju jest wąsko zdywersyfikowana.