01Belangrijkste Punten
- Gambia importeerde in 2023 voor 2,45 miljard dollar aan goederen, een stijging van 167,55% ten opzichte van 914,92 miljoen dollar in 2022, veruit het hoogste totaal over een periode van vijf jaar.
- Voertuigen voerden elke importcategorie aan met 67,86% ($1,66 miljard), een buitengewoon aandeel voor elk land dat op deze site wordt behandeld.
- Denemarken was de grootste leverancier met 65,61% ($1,61 miljard), een opvallend resultaat gezien de kleine omvang van Denemarken en de afstand tot West-Afrika.
- Minerale brandstoffen voegden 10,68% ($261,53 miljoen) toe, consistent met dezelfde herexportrol die de exportkant van Gambia domineert.
025-Jaarstrend
| Jaar | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Waarde | $494,0mln | $553,1mln | $708,4mln | $914,9mln | $2,4mld |
03Belangrijkste Importmarkten (2023)
| Rang | Partner | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | Denemarken | $1,6mld | 65,6% |
| 2 | Senegal | $139,7mln | 5,7% |
| 3 | India | $87,8mln | 3,6% |
| 4 | China | $86,6mln | 3,5% |
| 5 | België | $74,9mln | 3,1% |
| 6 | Ivoorkust | $57,8mln | 2,4% |
| 7 | Turkije | $40,0mln | 1,6% |
| 8 | Verenigde Arabische Emiraten | $39,4mln | 1,6% |
| 9 | Togo | $32,0mln | 1,3% |
| 10 | Brazilië | $29,1mln | 1,2% |
04Belangrijkste Importcategorieën (2023)
| Rang | Categorie | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | Voertuigen anders dan rollend spoorwegmaterieel of trammaterieel, en onderdelen en accessoires daarvan | $1,7mld | 67,9% |
| 2 | Minerale brandstoffen, minerale oliën en producten van de distillatie ervan; Bitumineuze stoffen; Minerale wassen | $261,5mln | 10,7% |
| 3 | Granen | $73,1mln | 3,0% |
| 4 | Meststoffen | $47,4mln | 1,9% |
| 5 | Elektrische machines en uitrusting en onderdelen daarvan; Geluidsrecorders en -reproducers, televisiebeeld- en geluidsrecorders en -reproducers, en onderdelen en accessoires van dergelijke artikelen | $45,8mln | 1,9% |
| 6 | Kernreactoren, ketels, machines en mechanische apparaten; Delen daarvan | $32,2mln | 1,3% |
| 7 | Zout; Zwavel; Aarde en steen; Pleistermaterialen, kalk en cement | $31,3mln | 1,3% |
| 8 | Artikelen van ijzer of staal | $29,5mln | 1,2% |
| 9 | Dierlijke of plantaardige vetten en oliën en hun splitsingsproducten; Bereide eetbare vetten; Dierlijke of plantaardige was | $27,0mln | 1,1% |
| 10 | Kunststoffen en artikelen daarvan | $23,1mln | 0,9% |
05Kaart van Handelspartners
06Analyse
Voertuigen vormen tweederde van alles wat Gambia importeert
Gambia importeerde in 2023 voor 2,45 miljard dollar aan goederen, een stijging van 167,55% ten opzichte van 914,92 miljoen dollar het jaar daarvoor, een stijging die zo groot is dat de gehele importrekening van het land in één jaar tijd meer dan verdubbelde. Voertuigen voerden elke categorie met een ruime marge aan, met een waarde van 1,66 miljard dollar, of 67,86% van het totaal, een concentratie in één productlijn die bijna al het andere op deze site in het niet doet vallen. De gemiddelde leeftijd van gebruikte voertuigen die naar Gambia werden geëxporteerd was bijna 19 jaar. Dat cijfer maakt deel uit van een breder patroon waarin miljoenen oude, vervuilende en onveilige auto's elk jaar vanuit rijkere regio's naar Afrikaanse landen worden geëxporteerd, de meeste zonder een geldig technisch certificaat op de plaats van export. De positie van Gambia als toegangspoort voor de kusthandel voor de bredere regio betekent waarschijnlijk dat veel van deze voertuigen door het land rijden in plaats van er te blijven, en doorgaan naar kopers elders in West-Afrika zodra ze bij de douane in Banjul zijn ingeklaard.
Minerale brandstoffen stonden op een verre tweede plaats met 10,68% ($261,53 miljoen), een cijfer dat consistent is met dezelfde herexportrol die de exportkant van Gambia domineert, waar geïmporteerde brandstof via de haven van Banjul verder wordt verkocht aan buurlanden. Granen voegden 2,99% ($73,11 miljoen) toe, en meststoffen droegen 1,94% ($47,40 miljoen) bij, beide gekoppeld aan een landbouweconomie die zich nog steeds concentreerde op aardnoten en andere basisgewassen. Elektrische machines namen 1,87% ($45,80 miljoen) in beslag, terwijl machines en mechanische apparaten 1,32% ($32,24 miljoen) toevoegden.
Zout, zwavel en steen droegen 1,28% bij (31,26 miljoen dollar), materiaal dat verband houdt met de bouw- en cementsector van Gambia, en ijzer- en staalartikelen droegen 1,21% bij (29,54 miljoen dollar), een andere categorie bouwmaterialen. Dierlijke, plantaardige of microbiële vetten en oliën namen 1,10% ($26,96 miljoen) in beslag, en kunststoffen sloten de top tien af met 0,94% ($23,10 miljoen). Elke categorie, met uitzondering van voertuigen en minerale brandstoffen, blijft onder de 3% van het totaal, een kloof die bijna net zo extreem is als de categorie die brandstof scheidt van al het andere op Gambia's exportlijst.
Denemarken levert bijna twee derde van de import van Gambia
Denemarken was in 2023 de grootste leverancier van Gambia met 65,61% ($1,61 miljard), een ongewoon groot aandeel voor een klein Europees land op de importlijst van welke ontwikkelingseconomie dan ook. In de factsheet achter deze pagina wordt niet uiteengezet wat specifiek Denemarken heeft verzonden. Voertuigen zijn de overweldigende importcategorie van Gambia, dus een groot aantal gebruikte of transitvoertuigen die via Deense exporteurs reizen, is de meest plausibele verklaring. Deze lezing komt overeen met onafhankelijke berichtgeving over de bredere rol van Europa bij het leveren van oudere tweedehands voertuigen aan de Afrikaanse markten. Senegal volgde met 5,71% ($139,75 miljoen), een bescheiden aandeel gezien het feit dat Senegal Gambia aan alle landzijden omringt.
India voegde 3,58% ($87,76 miljoen) toe, en China droeg 3,54% ($86,60 miljoen) bij, twee leveranciers wier gecombineerde aandeel nog steeds ver achterblijft bij dat van Denemarken alleen. België nam 3,06% ($74,88 miljoen) in beslag, en Ivoorkust voegde 2,36% ($57,80 miljoen) toe. Turkije droeg 1,63% ($40,02 miljoen) bij, en Verenigde Arabische Emiraten 1,61% ($39,42 miljoen). Togo voegde 1,31% ($32,03 miljoen) toe, en Brazilië sloot de top tien af met 1,19% ($29,07 miljoen). Gecombineerd waren Denemarken, Senegal en India, de drie grootste leveranciers, goed voor 74,91% van de totale importwaarde in 2023, een concentratiecijfer dat veel minder extreem zou lijken als het buitensporige aandeel van Denemarken buiten beschouwing zou worden gelaten.
Een importwet die plotseling van zijn eigen trendlijn afsprong
Het importtotaal van Gambia steeg gestaag gedurende het grootste deel van de periode van vijf jaar vóór de piek van 2023. Deze bedroeg in 2019 494,03 miljoen dollar en steeg vervolgens naar 553,14 miljoen dollar in 2020, grotendeels onaangetast door de pandemische verstoring die veel grotere economieën harder trof. Het steeg verder naar 708,38 miljoen dollar in 2021 en vervolgens naar 914,92 miljoen dollar in 2022, een geleidelijk groeitempo dat ongeveer in lijn ligt met een kleine, gestaag groeiende handelseconomie.
Vervolgens verdrievoudigde het totaal bijna tot 2,45 miljard dollar in 2023, een stijging van 167,55% op jaarbasis. Die sprong ligt ver buiten het patroon van de vier jaar ervoor. Het weerspiegelt waarschijnlijk eerder een klein aantal zeer grote transacties dan een brede toename van de gewone consumenten- of industriële vraag. De plotselinge dominantie van Denemarken op de leverancierslijst wijst in dezelfde richting. Een verschuiving die zo abrupt is, zo sterk geconcentreerd in één categorie en één leverancier, zegt minder over een echte verandering in wat de economie van Gambia nodig heeft, maar meer over hoe een handvol grote zendingen de belangrijkste handelscijfers voor een zo klein land kunnen verstoren.