01Najważniejsze Informacje
- W 2023 roku Mauritius sprowadził towary o wartości 6.28 miliarda dolarów, co oznacza spadek o 5.07% w porównaniu z 6.62 miliarda dolarów w 2022 roku.
- Paliwa mineralne stanowiły największą kategorię importową, odpowiadając za 20.58% importu (1.29 miliarda dolarów), ponieważ wyspa nie prowadzi krajowego wydobycia ropy ani gazu.
- Chiny dostarczyły 15.81% importowanych towarów (993.08 miliona dolarów), więcej niż jakikolwiek inny kraj.
- Zjednoczone Emiraty Arabskie dostarczyły 11.08% importu (695.75 miliona dolarów), co odzwierciedla zarówno handel paliwami, jak i rolę Dubaju jako globalnego centrum handlu złotem zaopatrującego sektor jubilerski Mauritiusa.
02Trend 5-letni
| Rok | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Wartość | $5,6mld | $4,2mld | $5,1mld | $6,6mld | $6,3mld |
03Najważniejsze Rynki Importowe (2023)
| Pozycja | Partner | Wartość | Udział |
|---|---|---|---|
| 1 | Chiny | $993,1mln | 15,8% |
| 2 | Zjednoczone Emiraty Arabskie | $695,8mln | 11,1% |
| 3 | Indie | $642,6mln | 10,2% |
| 4 | Republika Południowej Afryki | $457,2mln | 7,3% |
| 5 | Francja | $384,0mln | 6,1% |
| 6 | Niemcy | $208,2mln | 3,3% |
| 7 | Japonia | $191,8mln | 3,1% |
| 8 | Oman | $177,9mln | 2,8% |
| 9 | Hiszpania | $150,0mln | 2,4% |
| 10 | Włochy | $138,2mln | 2,2% |
04Najważniejsze Kategorie Importowe (2023)
| Pozycja | Kategoria | Wartość | Udział |
|---|---|---|---|
| 1 | Paliwa mineralne, oleje mineralne i produkty ich destylacji; Substancje bitumiczne; Woski mineralne | $1,3mld | 20,6% |
| 2 | Pojazdy inne niż tabor kolejowy lub tramwajowy oraz ich części i akcesoria | $565,9mln | 9,0% |
| 3 | Reaktory jądrowe, kotły, maszyny i urządzenia mechaniczne; Ich części | $437,9mln | 7,0% |
| 4 | Maszyny i urządzenia elektryczne oraz ich części; Rejestratory i odtwarzacze dźwięku, rejestratory i odtwarzacze obrazu i dźwięku oraz części i akcesoria do tych artykułów | $411,5mln | 6,6% |
| 5 | Ryby i skorupiaki, mięczaki i inne bezkręgowce wodne | $263,5mln | 4,2% |
| 6 | Produkty farmaceutyczne | $187,8mln | 3,0% |
| 7 | Tworzywa sztuczne i artykuły z tworzyw sztucznych | $161,9mln | 2,6% |
| 8 | Zboża | $159,8mln | 2,5% |
| 9 | Perły naturalne lub hodowlane, kamienie szlachetne i półszlachetne, metale szlachetne, metale platerowane metalami szlachetnymi i artykuły z nich; sztuczna biżuteria; Moneta | $140,9mln | 2,2% |
| 10 | Produkty mleczne; Jaja ptasie; Naturalny miód; Jadalne produkty pochodzenia zwierzęcego, gdzie indziej niewymienione ani niewłączone | $124,4mln | 2,0% |
05Mapa Partnerów Handlowych
06Analiza
Paliwa i pojazdy na czele szerokiej listy importowej
W 2023 roku Mauritius sprowadził towary o wartości 6.28 miliarda dolarów, co oznacza spadek o 5.07% w porównaniu z 6.62 miliarda dolarów w 2022 roku. Paliwa mineralne zajmowały pierwsze miejsce we wszystkich kategoriach, stanowiąc 20.58% całości o wartości 1.29 miliarda dolarów. Wyspa nie posiada własnego wydobycia ropy ani gazu, dlatego każdy litr paliwa napędzającego pojazdy, fabryki i sektor turystyczny dociera drogą morską. Na drugim miejscu znalazły się pojazdy z udziałem 9.01% (565.91 miliona dolarów), kategoria obejmująca zarówno samochody prywatne, jak i autobusy oraz ciężarówki przewożące towary i turystów po wyspie. Maszyny stanowiły 6.97% (437.92 miliona dolarów), a maszyny elektryczne kolejne 6.55% (411.51 miliona dolarów). Żadna z tych kategorii nie odzwierciedla rozwiniętego przemysłu krajowego. Mauritius niemal w ogóle nie produkuje tego sprzętu samodzielnie, dlatego hotele, fabryki i projekty budowlane korzystają z tych samych importowanych dostaw.
Ryby i skorupiaki stanowiły 4.20% importu (263.54 miliona dolarów), a ta kategoria prawdopodobnie trafia bezpośrednio do maurytyjskiego przemysłu konserwowego tuńczyka. Hiszpańskie i włoskie floty okrężnicowe dostarczają surowy połów do zakładów konserwowych na wyspie, zanim znaczna jego część zostanie ponownie wysłana w postaci przetworzonego tuńczyka w puszkach. Produkty farmaceutyczne odpowiadały za 2.99% (187.80 miliona dolarów), a tworzywa sztuczne za 2.58% (161.90 miliona dolarów). Zboża stanowiły 2.54% (159.80 miliona dolarów), głównie ryż i pszenicę, których wyspa nie jest w stanie uprawiać na dużą skalę. Metale szlachetne i wyroby jubilerskie odpowiadały za 2.24% (140.91 miliona dolarów), obejmując surowe diamenty, złoto i kamienie szlachetne wykorzystywane przez ten sam sektor produkcyjny, który odpowiada za znaczną część eksportu biżuterii z Mauritiusa. Produkty mleczne zamykały pierwszą dziesiątkę z udziałem 1.98% (124.39 miliona dolarów), co w porównaniu z innymi kategoriami stanowiło niewielką pozycję.
Chiny dostarczają towary, Zatoka dostarcza paliwo i złoto
W 2023 roku Chiny dostarczyły 15.81% importu Mauritiusa o wartości 993.08 miliona dolarów, więcej niż jakikolwiek inny kraj, obejmując wszystko, od maszyn po towary konsumpcyjne. Ta pojedyncza relacja jest szersza niż historia związana z konkretnym towarem. Odzwierciedla pozycję Chin jako dostawcy różnorodnych produktów przemysłowych dla niemal każdego kraju w bazie danych fact sheet, a nie rozwiązanie charakterystyczne dla Mauritiusa i związane z jednym sektorem, jak ma to miejsce w przypadku większości pozostałych głównych partnerów tego kraju. Na drugim miejscu znalazły się Zjednoczone Emiraty Arabskie z udziałem 11.08% (695.75 miliona dolarów), co odzwierciedla zarówno handel paliwami, jak i drugie, mniej oczywiste powiązanie. Dubaj stał się jednym z największych na świecie centrów handlu złotem, reeksportując złoto do ponad 120 krajów po połączeniu krajów wydobywających złoto z nabywcami na całym świecie. Część surowego złota wykorzystywanego przez maurytyjski sektor produkcji biżuterii prawdopodobnie przechodzi przez Dubaj w drodze na wyspę.
Indie zajęły trzecie miejsce z udziałem 10.23% (642.61 miliona dolarów). Indie eksportują do Mauritiusa produkty naftowe, farmaceutyki i tekstylia. Relacja ta została sformalizowana w 2021 roku poprzez Kompleksową Umowę o Współpracy Gospodarczej i Partnerstwie, pierwszą umowę handlową Indii z krajem afrykańskim. Republika Południowej Afryki dostarczyła 7.28% (457.16 miliona dolarów), a Francja 6.11% (384.05 miliona dolarów), co stanowi drugą stronę relacji handlowej, w ramach której Francja również należy do głównych rynków eksportowych Mauritiusa. Niemcy odpowiadały za 3.31% (208.23 miliona dolarów), a Japonia dostarczyła 3.05% (191.80 miliona dolarów), co prawdopodobnie odzwierciedla kategorię pojazdów, biorąc pod uwagę znaczenie Japonii w produkcji samochodów. Oman odpowiadał za 2.83% (177.94 miliona dolarów), będąc kolejnym dostawcą paliw z regionu Zatoki. Hiszpania i Włochy zamykały pierwszą dziesiątkę z udziałami odpowiednio 2.39% (149.95 miliona dolarów) i 2.20% (138.15 miliona dolarów), czyli jako te same dwa kraje, których floty rybackie zapewniają maurytyjskim zakładom konserwowym dostawy surowego tuńczyka.
Popandemiczny szczyt, który obecnie słabnie
Wartość importu gwałtownie zmieniała się w ciągu ostatnich pięciu lat, zanim zaczęła spadać. W 2019 roku wyniosła 5.60 miliarda dolarów, następnie w 2020 roku spadła do 4.22 miliarda dolarów, gdy pandemia zamroziła zarówno handel, jak i popyt związany z turystyką. W 2021 roku wzrosła ponownie do 5.15 miliarda dolarów, a następnie w 2022 roku skoczyła do 6.62 miliarda dolarów, osiągając najwyższy poziom w tym okresie. W 2023 roku spadła do 6.28 miliarda dolarów, czyli o 5.07% względem tego szczytu.
Ten skok w 2022 roku zbiegł się z okresem gwałtownego wzrostu światowych cen paliw, a paliwa mineralne stanowią ponad jedną piątą wszystkiego, co Mauritius kupuje za granicą. Spokojniejsza sytuacja na rynku energii w 2023 roku sama w sobie wyjaśnia znaczną część spadku, bez potrzeby zakładania szerszego osłabienia popytu konsumenckiego czy aktywności przemysłowej, aby wyjaśnić pozostałą część. Przy rachunku importowym tak silnie zależnym od jednego niestabilnego surowca Mauritius będzie odczuwał globalne wahania cen energii bardziej bezpośrednio niż w przypadku większości kategorii eksportowych. Pozostała część listy importowej jest stosunkowo stabilna. Pojazdy, maszyny i farmaceutyki są bardziej powiązane z tempem inwestycji w turystykę oraz ogólną aktywnością gospodarczą niż z pojedynczym szokiem cenowym, co jest jednym z powodów, dla których wahania poza kategorią paliw pozostawały znacznie bardziej umiarkowane w tym samym pięcioletnim okresie.