01Belangrijkste Punten
- Roemenië importeerde in 2023 goederen ter waarde van $131,96 miljard, een daling van 0,6% ten opzichte van $132,70 miljard in 2022. Daarmee bleef de import vrijwel stabiel na vijf jaar van groei.
- Elektrische machines en apparatuur vormden de grootste importcategorie, met 15,2% ($20,10 miljard). Dit is dezelfde categorie die ook bovenaan de Roemeense exportlijst staat.
- Duitsland leverde 19,4% van de import ($25,59 miljard) en was daarmee veruit de grootste afzonderlijke handelspartner. Het is ook het belangrijkste land aan de exportzijde.
- Dezelfde vier categorieën, elektrische machines en apparatuur, machines, voertuigen en minerale brandstoffen, voeren zowel de Roemeense import als export aan, in vrijwel dezelfde volgorde.
025-Jaarstrend
| Jaar | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Waarde | $96,6mld | $92,1mld | $116,4mld | $132,7mld | $132,0mld |
03Belangrijkste Importmarkten (2023)
| Rang | Partner | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | Duitsland | $25,6mld | 19,4% |
| 2 | Italië | $11,4mld | 8,7% |
| 3 | Hongarije | $8,5mld | 6,5% |
| 4 | Polen | $8,2mld | 6,2% |
| 5 | China | $7,3mld | 5,5% |
| 6 | Turkije | $6,9mld | 5,2% |
| 7 | Bulgarije | $6,1mld | 4,7% |
| 8 | Nederland | $5,7mld | 4,3% |
| 9 | Frankrijk | $5,6mld | 4,3% |
| 10 | Oostenrijk | $4,6mld | 3,5% |
04Belangrijkste Importcategorieën (2023)
| Rang | Categorie | Waarde | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 1 | Elektrische machines en uitrusting en onderdelen daarvan; Geluidsrecorders en -reproducers, televisiebeeld- en geluidsrecorders en -reproducers, en onderdelen en accessoires van dergelijke artikelen | $20,1mld | 15,2% |
| 2 | Kernreactoren, ketels, machines en mechanische apparaten; Delen daarvan | $14,6mld | 11,1% |
| 3 | Voertuigen anders dan rollend spoorwegmaterieel of trammaterieel, en onderdelen en accessoires daarvan | $13,2mld | 10,0% |
| 4 | Minerale brandstoffen, minerale oliën en producten van de distillatie ervan; Bitumineuze stoffen; Minerale wassen | $11,3mld | 8,5% |
| 5 | Kunststoffen en artikelen daarvan | $6,2mld | 4,7% |
| 6 | Farmaceutische producten | $5,5mld | 4,1% |
| 7 | IJzer en staal | $4,4mld | 3,3% |
| 8 | Artikelen van ijzer of staal | $4,0mld | 3,0% |
| 9 | Optische, fotografische, cinematografische, meet-, controle-, precisie-, medische of chirurgische instrumenten en apparaten; Onderdelen en accessoires daarvan | $3,1mld | 2,4% |
| 10 | Rubber en artikelen daarvan | $2,3mld | 1,8% |
05Kaart van Handelspartners
06Analyse
De import bleef vrijwel stabiel na de piek van 2022
Roemenië importeerde in 2023 goederen ter waarde van $131,96 miljard, een daling van 0,6% ten opzichte van $132,70 miljard in 2022. Dat totaal uit 2022 was het hoogste niveau van de afgelopen vijf jaar. De kleine terugval die daarop volgde, liet de totale import vrijwel onveranderd en betekende geen daadwerkelijke daling.
In 2019 bedroeg de import $96,64 miljard. In 2020 daalde deze naar $92,06 miljard doordat de pandemie de wereldhandel verstoorde. Het herstel volgde snel. Het totaal steeg naar $116,40 miljard in 2021 en liep in 2022 verder op tot $132,70 miljard, waarna het in 2023 vrijwel exact op hetzelfde niveau bleef, met $131,96 miljard. Na vier jaar van sterke en vaak snelle groei lijkt dit plateau erop te wijzen dat de economie zich heeft gevestigd in een nieuw, hoger handelsbereik, in plaats van aan kracht te verliezen. De Roemeense import en export bewogen zich gedurende deze periode van vijf jaar vrijwel in dezelfde richting. Beide daalden in 2020, stegen sterk in 2021 en 2022 en bleven in 2023 grotendeels op peil. De exportgegevens voor dit land, die afzonderlijk worden behandeld, laten hetzelfde patroon zien vanuit de andere kant. Deze parallelle ontwikkeling is op zichzelf veelzeggend. Wanneer de totale import en export van een land jaar na jaar zo nauw met elkaar overeenkomen, betekent dit doorgaans dat dezelfde onderliggende industrieën beide zijden van de handelsbalans aandrijven.
Dezelfde automotivecategorieën domineren beide kanten van de Roemeense handel
Elektrische machines en apparatuur waren in 2023 de grootste importcategorie, met een waarde van $20,10 miljard, oftewel 15,2% van het totaal. Machines en mechanische apparaten volgden met 11,1% ($14,59 miljard), terwijl voertuigen 10,0% ($13,21 miljard) vertegenwoordigden. Minerale brandstoffen waren goed voor 8,5% ($11,25 miljard). Dit zijn dezelfde vier categorieën die ook bovenaan de Roemeense exportlijst staan, zoals blijkt uit de afzonderlijk behandelde exportgegevens voor dit land. Bovendien staan ze aan beide kanten van de handelsbalans vrijwel in dezelfde volgorde. Een dergelijke overeenkomst tussen de belangrijkste import- en exportcategorieën van een land komt in deze dataset niet vaak voor. Ze is vooral zichtbaar in economieën die draaien op assemblage en de productie van onderdelen, waar dezelfde brede productcategorieën zowel de binnenkomende grondstoffen en componenten als de uitgaande eindproducten omvatten.
Kunststoffen waren goed voor 4,7% ($6,24 miljard) en farmaceutische producten voor 4,1% ($5,47 miljard). IJzer en staal vertegenwoordigden 3,3% ($4,35 miljard), terwijl artikelen van ijzer en staal goed waren voor 3,0% ($3,99 miljard). Optische instrumenten en meetinstrumenten waren goed voor 2,4% ($3,10 miljard). Rubberproducten, waaronder vooral banden, sloten de top tien af met 1,8% ($2,32 miljard). Ook deze categorie staat hoog op de Roemeense exportlijst.
Deze overlap is geen toeval. Dacia-Renault en Ford, de twee autofabrikanten die de Roemeense exporteconomie dragen, betrekken een groot deel van hun onderdelen, elektronica en grondstoffen uit het buitenland voordat ze in Roemenië afgewerkte voertuigen assembleren. Elektrische bedrading, mechanische onderdelen, banden en zelfs bepaalde afgewerkte voertuigen komen het land binnen ter ondersteuning van een industrie die vervolgens een veel groter volume afgewerkte auto's en onderdelen weer uitvoert.
Duitsland levert bijna een vijfde van de Roemeense import
Duitsland leverde in 2023 19,4% van de Roemeense import, ter waarde van $25,59 miljard, en was daarmee met ruime voorsprong de grootste afzonderlijke handelspartner. Italië stond op de tweede plaats met 8,7% ($11,42 miljard), gevolgd door Hongarije met 6,5% ($8,54 miljard). Samen waren deze drie leveranciers goed voor 34,5% van de totale importwaarde.
Polen vertegenwoordigde 6,2% ($8,24 miljard) en China droeg 5,5% ($7,31 miljard) bij. Turkije was goed voor 5,2% ($6,89 miljard) en Bulgarije voor 4,7% ($6,15 miljard). De Nederland vertegenwoordigden 4,3% ($5,66 miljard), terwijl Frankrijk met 4,3% ($5,64 miljard) vrijwel hetzelfde aandeel had. Oostenrijk sloot de top tien af met 3,5% ($4,62 miljard).
De positie van Duitsland als zowel de grootste leverancier van Roemenië als de grootste afnemer van Roemeense producten, zoals blijkt uit de afzonderlijk behandelde exportgegevens voor dit land, weerspiegelt hoe nauw beide economieën via dezelfde toeleveringsketen voor de auto-industrie met elkaar verweven zijn. Onderdelen en componenten gaan van Duitse leveranciers naar Roemeense assemblagefabrieken, terwijl afgewerkte voertuigen en componenten in de tegenovergestelde richting worden vervoerd. Deze wederzijdse handelsrelatie is hier overigens niet uniek voor Duitsland. Verschillende andere landen die hoog op beide lijsten van handelspartners staan, waaronder Italië, Hongarije en Polen, vertonen hetzelfde patroon: ze kopen producten uit Roemenië en leveren er tegelijkertijd goederen aan. Dit wijst op een diepgaande regionale integratie van toeleveringsketens, in plaats van op een eenvoudige, eenzijdige handelsrelatie.
Alles bij elkaar weerspiegelen de Roemeense importgegevens van 2023 het exportprofiel vrijwel categorie voor categorie. Ze schetsen een economie die stevig is ingebed in het midden van een geïntegreerde Europese toeleveringsketen voor de auto-industrie en grondstoffen en onderdelen inkoopt uit grotendeels dezelfde landen waaraan ze afgewerkte producten verkoopt.