01Najważniejsze Informacje
- Węgry wyeksportowały w 2023 r. towary o wartości 158,59 mld dolarów, co oznacza wzrost o 5,78% w porównaniu z 149,93 mld dolarów w 2022 r., co stanowi piąty z rzędu rok wzrostu poza jednym spadkiem z czasów pandemii.
- Maszyny elektryczne przodują w każdej kategorii z udziałem 26,12% (41,42 miliarda dolarów), a udział ten rośnie wraz z rozwojem w kraju produkcji akumulatorów do pojazdów elektrycznych na dużą skalę.
- Na drugim miejscu znalazły się pojazdy z udziałem 17,51% (27,77 miliarda dolarów), których głównymi konkurentami są działające od dawna węgierskie zakłady niemieckich producentów samochodów.
- Niemcy wchłonęły 26,23% eksportu o wartości 41,60 miliardów dolarów i były zdecydowanie największym rynkiem Węgier.
02Trend 5-letni
| Rok | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Wartość | $122,2mld | $120,0mld | $141,2mld | $149,9mld | $158,6mld |
03Najważniejsze Rynki Eksportowe (2023)
| Pozycja | Partner | Wartość | Udział |
|---|---|---|---|
| 1 | Niemcy | $41,6mld | 26,2% |
| 2 | Włochy | $8,9mld | 5,6% |
| 3 | Rumunia | $8,3mld | 5,2% |
| 4 | Słowacja | $7,5mld | 4,7% |
| 5 | Polska | $7,3mld | 4,6% |
| 6 | Czechy | $7,2mld | 4,5% |
| 7 | Francja | $6,7mld | 4,3% |
| 8 | Austria | $6,3mld | 3,9% |
| 9 | Stany Zjednoczone | $5,9mld | 3,7% |
| 10 | Wielka Brytania | $5,6mld | 3,5% |
04Najważniejsze Kategorie Eksportowe (2023)
| Pozycja | Kategoria | Wartość | Udział |
|---|---|---|---|
| 1 | Maszyny i urządzenia elektryczne oraz ich części; Rejestratory i odtwarzacze dźwięku, rejestratory i odtwarzacze obrazu i dźwięku oraz części i akcesoria do tych artykułów | $41,4mld | 26,1% |
| 2 | Pojazdy inne niż tabor kolejowy lub tramwajowy oraz ich części i akcesoria | $27,8mld | 17,5% |
| 3 | Reaktory jądrowe, kotły, maszyny i urządzenia mechaniczne; Ich części | $23,8mld | 15,0% |
| 4 | Produkty farmaceutyczne | $8,8mld | 5,6% |
| 5 | Tworzywa sztuczne i artykuły z tworzyw sztucznych | $5,2mld | 3,3% |
| 6 | Paliwa mineralne, oleje mineralne i produkty ich destylacji; Substancje bitumiczne; Woski mineralne | $4,8mld | 3,0% |
| 7 | Przyrządy i aparatura optyczne, fotograficzne, kinematograficzne, pomiarowe, kontrolne, precyzyjne, medyczne lub chirurgiczne; Części i akcesoria do nich | $4,5mld | 2,8% |
| 8 | Guma i artykuły z gumy | $3,2mld | 2,0% |
| 9 | Artykuły z żelaza lub stali | $1,9mld | 1,2% |
| 10 | Meble; Pościel, Materace, Podstawki pod materace, Poduszki i podobne artykuły wypychane; Lampy i oprawy oświetleniowe, gdzie indziej niewymienione ani niewłączone; Znaki podświetlane, podświetlane tablice znamionowe i tym podobne; Budynki prefabrykowane | $1,9mld | 1,2% |
05Mapa Partnerów Handlowych
06Analiza
Maszyny elektryczne i akumulatory do pojazdów elektrycznych przodują w sprzedaży Węgier za granicą
Węgry wyeksportowały w 2023 r. towary o wartości 158,59 mld dolarów. Maszyny i urządzenia elektryczne na czele w każdej kategorii stanowiły 26,12% całości, o wartości 41,42 mld dolarów. Udział ten wzrósł wraz z szybkim rozwojem w kraju produkcji akumulatorów do pojazdów elektrycznych, sektora, który dziesięć lat temu ledwo istniał na Węgrzech. Gigafabryka CATL w Debreczynie ma rozpocząć produkcję ogniw na początku 2026 r., przy początkowej rocznej wydajności wynoszącej 40 gigawatogodzin i zatrudnieniu około 1500 pracowników, a jej produkcja jest już w całości zarezerwowana przez klientów producentów samochodów. Węgry nie są jedynym krajem europejskim goniącym za inwestycjami w akumulatory, ale przyciągnęły z nich niezwykle dużą część, a południowokoreańscy i chińscy producenci konkurują o budowanie mocy obok starszych krajowych elektrowni z silnikami spalinowymi. Pojazdy uplasowały się na drugim miejscu z udziałem 17,51% (27,77 miliarda dolarów), a kategoria ta opiera się w dużej mierze na wieloletniej roli Węgier jako bazy produkcyjnej dla niemieckich producentów samochodów.
Fabryka Audi w Győr wyprodukowała w 2023 roku około 171 000 samochodów i wyprodukowała 1,66 miliona silników i jednostek napędowych, zaopatrując 35 zakładów Grupy Volkswagen na całym świecie. Zakład zwiększa obecnie produkcję pojazdów z napędem elektrycznym w ramach szerszego przejścia na pojazdy elektryczne i nie jest sam. Mercedes-Benz prowadzi duży zakład montażowy w Kecskemét, a BMW buduje nową fabrykę w Debreczynie, powiększając klaster niemieckich mocy produkcyjnych rozproszonych po całym kraju. Na drugim miejscu znalazły się maszyny i urządzenia mechaniczne z udziałem 15,00% (23,79 miliarda dolarów), kategoria ściśle powiązana z tą samą bazą producentów samochodów i elektroniki, która napędza dwie główne kategorie eksportu. Produkty farmaceutyczne dodały 5,56% (8,82 miliarda dolarów) – kategoria o długiej historii na Węgrzech, poprzedzającej niedawny boom przemysłowy, a tworzywa sztuczne i artykuły z tworzyw sztucznych – 3,28% (5,21 miliarda dolarów).
Paliwa mineralne i ich pochodne stanowiły 3,04% (4,82 miliarda dolarów), a instrumenty optyczne, fotograficzne i medyczne – 2,84% (4,50 miliarda dolarów). Jest to kategoria obejmująca precyzyjne komponenty stosowane zarówno w branży motoryzacyjnej, jak i w służbie zdrowia. Guma i artykuły z kauczuku stanowiły 2,01% (3,18 miliarda dolarów), z czego większość zasilała te same łańcuchy dostaw producentów pojazdów. Artykuły z żelaza lub stali zajęły 1,22% (1,93 miliarda dolarów), a meble, oświetlenie i budynki prefabrykowane zamknęły pierwszą dziesiątkę z udziałem 1,21% (1,93 miliarda dolarów).
Niemcy kupują ponad jedną czwartą wszystkiego, co eksportują Węgry
Niemcy pochłonął 26,23% węgierskiego eksportu w 2023 r. o wartości 41,60 mld dolarów, co stanowi zdecydowanie największy jednolity rynek. Ta dominacja odzwierciedla dziesięciolecia niemieckich producentów budujących łańcuchy dostaw i zakłady produkcyjne na Węgrzech, od fabryki silników Audi w Győr po linie montażowe Mercedes-Benz w Kecskemét i rosnący klaster producentów akumulatorów do pojazdów elektrycznych. Włochy zajął kolejne miejsce z udziałem 5,59% (8,87 miliarda dolarów), a Rumunia przejął 5,21% (8,27 miliarda dolarów), rynek sąsiadujący z Węgrami, posiadający własne głębokie powiązania w łańcuchu dostaw motoryzacyjnych. Razem te trzy największe rynki stanowiły 37,03% całkowitej wartości eksportu, co oznacza koncentrację, która sprawia, że wyniki węgierskiego eksportu są ściśle powiązane z popytem ze strony kilku gospodarek europejskich.
Słowacja dodał 4,70% (7,46 miliarda dolarów), a Polska wniósł 4,59% (7,29 miliarda dolarów), przy czym obaj regionalni sąsiedzi są głęboko zintegrowani z tymi samymi środkowoeuropejskimi łańcuchami dostaw produkcyjnych. Czechy przejął 4,51% (7,16 miliarda dolarów), kolejnego bliskiego sąsiada z branży motoryzacyjnej. Francja dodał 4,26% (6,75 miliarda dolarów), a Austria wniósł 3,94% (6,25 miliarda dolarów). Stany Zjednoczone objął 3,74% (5,93 miliarda dolarów), co stanowi mniejszy, ale wciąż znaczący rynek, biorąc pod uwagę dystans, z jakim się wiąże, a Wielka Brytania zamknął listę pierwszej dziesiątki z 3,53% (5,60 miliarda dolarów).
Stały wzrost do rekordowej kwoty 158,59 miliarda dolarów w 2023 r
Całkowity eksport Węgier wzrósł w ciągu czterech z ostatnich pięciu lat. W 2019 r. wyniósł 122,18 mld dolarów, a następnie nieznacznie spadł do 119,97 mld dolarów w 2020 r., gdy pandemia zakłóciła globalną produkcję i łańcuchy dostaw motoryzacyjnych. W 2021 r. ponownie wzrosła do 141,16 mld dolarów, po ożywieniu łańcuchów dostaw, a następnie w 2022 r. nadal rosła do 149,93 mld dolarów pomimo wstrząsów cenowych energii, które w tym roku dotknęły większą część Europy. Łączna suma 158,59 miliardów dolarów w 2023 r., co oznacza wzrost o 5,78% rok do roku, oznacza piąty z rzędu rok wzrostu poza tym jednym spadkiem z czasów pandemii.
Ten stały wzrost jest ściśle związany z rozwojem węgierskiej bazy produkcyjnej elektroniki i motoryzacji, począwszy od kilkudziesięciu lat obecności Audi w Győr po nową falę inwestycji w akumulatory do pojazdów elektrycznych pod przewodnictwem CATL i innych azjatyckich producentów. W miarę jak w ciągu najbliższych kilku lat te fabryki akumulatorów będą osiągać pełną produkcję, udział maszyn elektrycznych w węgierskim koszyku eksportowym prawdopodobnie będzie nadal rósł, a nie się stabilizował. Większym pytaniem dla Węgier jest to, czy wzrost ten pozostanie skoncentrowany w łańcuchach dostaw połączonych z Niemcami, czy też z czasem rozprzestrzeni się na szerszą grupę nabywców.